Online Diyet Programları

Paket Seçenekleri

Paket 1

2 Görüşme/Ay

 

  • 15 Günde bir özel program hazırlanması
Randevu Al

Paket 2

4 Görüşme/Ay

 

  • 7 Günde bir özel program hazırlanması
Randevu Al

Farklı şehirde hatta ülkede olanlar, yoğun iş temposu olanlar, pandemi döneminde kalabalık ortamlara girmek istemeyen herkes online diyet sisteminden faydalanabilirler. Böylelikle farklı şehir/ülkelerdeki danışanlarımız ile kocaman bir aile oluyoruz.

İyi güzel de, online diyet ile yüz yüze görüşme arasında fark var mı? Hayır yok. Tek fark; ölçümlerinizi kendiniz yapıyor olmanız. 
Peki ya aralarında başarı farkı var mı? Hayır yok. Online diyette de yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi benimle istediğiniz zaman iletişim kuruyorsunuz. Bu sayede motivasyonunuz bozulmadan süreci başarı ile tamamlayabiliyoruz.
Nasıl iletişim sağlıyoruz? Randevu aldıktan sonra görüşmelerimiz Whatsapp üzerinden ister görüntülü ister sesli arama ile yapılmaktadır. Tamamen sizin seçiminize göre görüşme sağlıyoruz.
Görüşme öncesi herhangi bir form dolduruyor muyuz? Hayır doldurmuyorsunuz. Online seanslarımın süresini 40-60 dakika arasında tutarak sizin beslenme alışkanlıklarınızı, yaşam tarzınızı, sağlık durumunuzu bizzat sizden dinleyerek beslenme programlarınızı planlıyorum. Beslenme programlarınızı planlarken özellikle sürdürülebilir ve sizin yaşam stilinize uyum sağlamasına çok önem veriyorum.
Görüşme sonrası 15- 30 dakika aralığında beslenme programlarınızı gönderiyorum.

Online Diyet Aşamaları

1

Diyet programını seç

2

Bizimle iletişime geç

3

Randevunu olusturalım